יוגה בזכרון

יוגה בזכרון – היום כולם מכירים את המושג "יוגה" אותה פילוסופיה רוחנית בת מאות שנים אשר מקורה בתורות החשיבה ההינדית. בשנים האחרונות המערב נחשף יותר ויותר ואימץ בשמחה את היוגה בצורה של אימון גופני אשר מטרתו היא לשמור על אורך חיים בריא וכמובן גם ההנאה המלווה מכך.

אין ספק שבימים טרופים אלה אנו חיים במרדף מתמיד אחר הכסף הילדים ובכלל הכל קורה בקצב סופר מהיר ביחס לעבר, כך באופן טבעי אנו מחפשים איך לברוח מהלחצים שמצטברים בעקבות המצב הנתון. יוגה היא בהחלט פתרון מעולה לבעיה זו, אנו מתמקדים במאמר זה על אזור זיכרון יעקב לכן נמליץ לכם על קאנטרי זיכרון יעקב אשר מקיים מגוון חוגי יוגה והעשרה מומלצים ביותר המועברים על ידי המורים הבכירים ביותר בתחום, קאנטרי זיכרון אשר ממוקם בזיכרון יעקב ונחשב לקאנטרי קלאב ברמה הגבוהה ביותר.

חוגי יוגה בזכרון יעקב

כאשר אנו עושים תרגילי מדיטציה אנו בעצם מרגיעים ומרפים את מחשבותינו ולעיתים אף מצליחים להעלים את בעיות היום יום שלנו. חוגי יוגה בזכרון יעקב מעניקים לבאים תחושה של חופש רוגע וקצת ניתוק מהלחץ הטבעי של החיים.

בעזרת תרגילי יוגה אנו מותחים מגמישים ומחזקים את שרירינו, ומשפיעים באופן ישיר על היציבה שלנו, הם משפרים את תפקוד האיברים הפנימיים שלנו, את המערכת העצבית, וכמובן ולא פחות חשוב תרגילי יוגה משפיעים באופן ישיר על מצב רוחנו, שימוש ביוגה מאפשר לנו לשחרר את המתחים הרבים שמצטברים במשך היום תרגילי יוגה יכולים לעזור ולהשפיע במצבי לחץ משמעותיים ובחרדות.  לכן מומלץ מאוד להגיע ל חוגי יוגה זכרון יעקב.

פלדנקרייז

שיטת פלדנקרייז הינה שיטה הקרויה על שם הממציא שלה משה פלדנקרייז, המטרה של השיטה היא שכלול היכולת של הבן אדם כאשר הכוונה היא לאפשר לאדם מקסימום תנועה במינימום נדרש של מאמץ. השיטה מתאימה לכל אחת ואחד אשר מעוניינים לשפר את תפקוד גופם הן מההיבט הנפשי והן מההיבט הגופני הפיזי. כיום שיטת פלדנקרייז הפכה להיות נפוצה ביותר וניתן למצוא סדנאות וחוגים העובדים בשיטה זו. קאנטרי זיכרון יעקב מקיים חוגי העשרה רבים ובניהם גם סדנאות בנושא של פלדנקרייז המועברים על ידי מומחים בעלי ניסיון אדיר בתחום.