אימון פונקציונאלי

אימון פונקציונאלי החל במקור במכוני השיקום והפיזיותרפיה,  אחוזי ההצלחה בדרך אימון זו היו גבוהים מאוד ובאופן טבעי האימונים עברו גם לחדרי הכושר והפכו לסוג אימון מקובל ונפוץ.  מה שמאפיין את האימון הפונקציונאלי הוא מינימום זמן ביצוע וכמה שפחות מכשירי עזר ובמקביל להפיק מכך את התועלת המרבית שרק ניתן.

כיום החיים שלנו מתנהלים בקצב מהיר אנחנו מוצפים במידע מכל עבר ובכל תחום ישנם המון אפשרויות בחירה, לכן אפשר להבין בקלות מדוע האימון הפונקציונלי הפך לנפוץ כל כך. המציאות של היום הופכות אותנו לחסרי זמן ומצד שני המודעות לדרך חיים בריאה רק הולכת ועולה מרגע לרגע. אימון פונקציונאלי הוא אידאלי במצבים אלה, הוא יעיל ביותר ובזמן קצר באופן יחסי ניתן לראות את התוצאות. קאנטרי זיכרון יעקב מציע את המאמנים הטובים ביותר בתחום המקיימים אימונים פונקציונליים ברמה בן לאומית

אימון trx

אימון trx  עובד בעיקר על השרירים הרחבים בבטן ובכלל על שרירי הגוף המייצבים. הוא מפתח כוח, איזון, סיבולת, גמישות, ועוד. אימון trx  נחשב למאתגר ומעניין וכל שינוי בתנוחת הגוף משפיע באופן ישיר על קושי התרגיל.בשנים האחרונות אימוני טי אר אקס הפכו לפופלריים ביותר בעיקר בשל העובדה שהם מתאימים כמעט לכל אחת ואחד, את האימונים עצמם קל להתאים באופן אישי לכל מתעמל שיכול מצידו להתאים את רמת הקושי מולה הוא רוצה להתמודד. לסיכום אימון טי אר אקס הוא מעניין ומאתגר מאוד וישנם אין ספור דרכים להשתמש בשיטת אימון זו כך שהאימונים עצמם מהנים מאוד ומאתגרים גם מבחינת הגוף וגם מבחינת הנפש.

אימון היט

High Intensity Interval Training – אימון אינטרוולי בעצימות גבוהה. אימון הבנוי על חיזוק השרירים ושריפת שומנים. אימוני ההיט הפכו לפופולריים ביותר בשנים האחרונות ואף הפכו לטכניקה מובילה עבור המון מתאמנים בעולם כולו, אימוני היט מבוססים על אימון בקצב ועוצמת מאמץ גבוהה כאשר האימון משולב בעצירות קצרות של הפסקה. התרגילים עצמם מבוצעים על חזרה על תרגיל מסוים כמו לדוגמא שכיבות שמיכה למשך פרק זמן ואז מנוחה קצרה ומעבר לתרגיל הבא. בקאנטרי זיכרון תוכלו להנות ממגוון אימונים שונים ברמה הגבוהה ביותר ועל ידי מיטב המדריכים בתחום.